FEBRUAR 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Kretsting - valgte representanter 1. Tropp 2 feb 12:00 3 feb 15:00 Elnesvågen
Flokkmøte 2. Flokk 4 feb 18:00 4 feb 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte 2. Tropp 4 feb 18:00 4 feb 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte 1. Tropp 6 feb 18:00 6 feb 19:30
Flokkmøte 1. Flokk 6 feb 18:00 6 feb 19:30 Speidernes Hus
Førerpatruljemøte 2. Tropp 7 feb 18:00 7 feb 20:00 Speidernes Hus
Flokkmøte 2. Flokk 11 feb 18:00 11 feb 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte 2. Tropp 11 feb 18:00 11 feb 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte 1. Tropp 13 feb 18:00 13 feb 19:30
Flokkmøte 1. Flokk 13 feb 18:00 13 feb 19:30 Speidernes Hus
Førerpatruljemøte - Gruppetingets årsmøte 2. Tropp 14 feb 18:00 14 feb 20:00 Speidernes Hus
Snøhuletur 2. Tropp 15 feb 18:00 17 feb 14:00 Tågheia
Snøhuletur - FP 1. Tropp 15 feb 18:00 16 feb 12:00
Snøhuletur 1. Tropp 16 feb 11:00 17 feb 16:00
Flokktur 2. Flokk 16 feb 12:00 17 feb 13:00 Speiderbo
Ikke møte i dag! 2. Flokk 18 feb 18:00 18 feb 19:30 Speidernes Hus
Møtefri 2. Tropp 18 feb 18:00
Tenkedagsmøte 1. Tropp 20 feb 18:00 20 feb 19:30 Speidernes Hus
Vinterferie 2. Tropp 25 feb 18:00

MARS 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Flokkmøte 2. Flokk 4 mars 18:00 4 mars 19:30 Speidernes Hus
Troppsmøte - Pionering 2. Tropp 4 mars 18:00 4 mars 19:30 Speidernes Hus
Førerpatruljemøte 2. Tropp 7 mars 18:00 7 mars 20:00 Speidernes Hus
Flokkmøte 2. Flokk 11 mars 18:00 11 mars 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte 2. Tropp 11 mars 18:00 11 mars 19:30 Speidernes Hus
Skitur 1. Tropp 13 mars 18:00 13 mars 20:00 Jensgurilia
Patruljemøte - primitiv mat 1. Tropp 13 mars 18:00 13 mars 20:00 Nonsgamma
Flokkmøte 2. Flokk 18 mars 18:00 18 mars 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte 2. Tropp 18 mars 18:00 18 mars 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte - primitiv mat 1. Tropp 20 mars 18:00 20 mars 20:00 Nonsgamma
Flokkmøte 2. Flokk 25 mars 18:00 25 mars 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte 2. Tropp 25 mars 18:00 25 mars 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte - primitiv mat 1. Tropp 27 mars 18:00 27 mars 19:30 Speidernes Hus
Førerpatruljemøte 2. Tropp 28 mars 18:00 28 mars 20:00 Speidernes Hus

APRIL 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Flokkmøte 2. Flokk 1 april 18:00 1 april 19:30 Speidernes Hus
Troppsmøte - Orientering 2. Tropp 1 april 18:00 1 april 19:30 Speidernes Hus
Troppsmøte - kokkekamp 1. Tropp 3 april 18:00 3 april 20:00 Speidernes Hus
Speideraksjonen 1. Tropp 8 april 17:30 8 april 20:00 Speidernes Hus
Speideraksjonen 2. Flokk 8 april 18:00 Speidernes Hus
Patruljemøte - Speideraksjonen 2. Tropp 8 april 18:00 8 april 19:30 Speidernes Hus
Småspeiderløpet 2. Flokk 10 april 18:00 Speidernes Hus
Påskeferie 2. Tropp 15 april 18:00
Patruljemøte - kart og kompass 1. Tropp 17 april 18:00 17 april 20:00 Øverlandsvatnet
Påskeferie 2. Tropp 22 april 18:00
St.Georgsfeiring - OBS tirsdagsmøte 2. Tropp 23 april 18:00 23 april 20:00 Speidernes Hus
St. Georgsdag 2. Flokk 23 april 18:00 Speidernes Hus
St. Georgsdag 1. Tropp 23 april 18:00 23 april 19:30 Speidernes Hus
Førerpatruljemøte 2. Tropp 25 april 18:00 25 april 20:00 Speidernes Hus
St.Georgskonkurranse 2. Tropp 27 april 10:00 28 april 15:00 Kommer
St. Georgskonkurranse 1. Tropp 27 april 18:00 28 april 14:00 Speiderbo
Flokkmøte 2. Flokk 29 april 18:00 29 april 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte 2. Tropp 29 april 18:00 29 april 19:30 Speidernes Hus

MAI 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Møtefri 1.Mai 2. Tropp 1 mai 18:00
Flokkmøte 2. Flokk 6 mai 18:00 6 mai 19:30
Patruljemøte 2. Tropp 6 mai 18:00 6 mai 19:30 Speidernes Hus
Flaggborgtrening 2. Tropp 8 mai 18:00 8 mai 19:30 Kommer
Flaggborgøving 1. Tropp 8 mai 18:00 8 mai 19:30 Molde idrettspark
Flokkmøte 2. Flokk 13 mai 18:00 13 mai 19:30
Flaggborgtrening 2. Tropp 13 mai 18:00 13 mai 19:30 Kommer
Flaggborgøving 1. Tropp 13 mai 18:00 13 mai 19:30 Molde idrettspark
Flaggborgtrening 2. Tropp 15 mai 18:00 15 mai 19:30 Kommer
Flaggborgøving 1. Tropp 15 mai 18:00 15 mai 19:30 Molde idrettspark
Nasjonaldag - Flaggborg 2. Tropp 17 mai 07:00 17 mai 18:00 Kommer
Flokkmøte 2. Flokk 20 mai 18:00 20 mai 19:30
Patruljemøte - forberede KK 2. Tropp 20 mai 18:00 20 mai 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte - forberedelse til KK 1. Tropp 22 mai 18:00 22 mai 19:30 Speidernes Hus
Kretskonkurranse/KK 2. Flokk 25 mai 10:00 26 mai 15:00
Kretsbanner konkuranse 2. Tropp 25 mai 10:00 26 mai 15:00 Kommer
Kretskonkurranse 1. Tropp 25 mai 18:00 26 mai 15:00 Kristiansund/Frei
Troppsmøte - sjø 2. Tropp 27 mai 18:00 27 mai 20:00 Kommer
Troppsmøte - kano 1. Tropp 29 mai 18:00 29 mai 20:00 Lubbenes

JUNI 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Flokkmøte 2. Flokk 3 juni 18:00 3 juni 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte 2. Tropp 3 juni 18:00 3 juni 19:30 Speidernes Hus
Patruljemøte - kart og kompass/klatring 1. Tropp 5 juni 18:00 5 juni 20:00 Julneset
Pinseleir 2. Tropp 7 juni 18:00 10 juni 14:00 Sæterøya
Gruppeleir 1. Tropp 7 juni 18:00 10 juni 14:00 Seterøya
Gruppeleir 2. Flokk 8 juni 10:00 9 juni 14:00 Sæterøya
Patruljemøte - kart og kompass/klatring 1. Tropp 12 juni 18:00 12 juni 20:00 Julneset
NM i Speiding 2. Tropp 14 juni 00:01 16 juni 23:59 Kommer
Peff2 2. Tropp 14 juni 18:00 16 juni 15:00 Kommer
Førerpatruljemøte - Gruppeting 2. Tropp 19 juni 18:00 19 juni 20:00 Kommer

JULI 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Jamboree - USA - for de som er meldt på 2. Tropp 22 juli 00:00 2 aug 23:59 USA